Po prostu weź to, czego dziś potrzebujesz

Stowarzyszenie Polka Potrafi.pl z siedzibą w Piasecznie oferuje wsparcie kobietom w odnajdywaniu ich “drogi” i realizacji celów. Mieszkankom powiatu piaseczyńskiego i okolic dostarczamy narzędzi ułatwiających rozwój osobisty i zawodowy.
Inspirujemy, umożliwiamy kobietom spotkania i współpracę, wymianę myśli i wzajemne wsparcie.
Oferujemy bezpłatne lub non-profit warsztaty i szkolenia dla kobiet z różnych grup zawodowych i środowisk społecznych oraz o przeróżnych zainteresowaniach.
Uczymy asertywności, kreatywności, osiągania celów i motywacji, godzenia życia zawodowego i rodzinnego, przywództwa, zarządzania czasem i finansami, poruszania się po rynku pracy i dbania o swoje prawa i potrzeby.
Wśród naszych zajęć panie znajdą: szkolenia z asertywności, budowania własnej wartości, właściwego zachowania w trakcie rozmów rekrutacyjnych czy zasad i drogi prawnej budowania własnego biznesu, ale również zajęcia z wizażu, języka angielskiego i wiele, wiele innych.
Stowarzyszenie Polka Potrafi.pl to również forma kobiecy networking. Kiermasze i eventy organizowane przez naszą firmę, których celem jest wspieranie “domowej roboty” produktów czy lokalnych biznesów, to tania lub darmowa forma promocji i sprzedaży wyrobów i usług lokalnych biznesów.
Zwyczajnie: robimy wszystko, co możemy, aby wspierać Cię jako kobietę, matkę, pracownika, businesswoman czy wreszcie … bohaterkę własnego życia.