Lets Work Together

We are not only working on our hardware, we are also experienced software company.

API & SOFTWARE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin nibh augue, suscipit a, scelerisque sed, lacinia in, mi.

BUSINESS SOLUTIONS

STRATEGY

STARTUP MENTORING

Trochę historii

Po prostu weź to, czego dziś potrzebujesz.

Pierwsze spotkanie Stowarzyszenia, wówczas jeszcze nieformalne, odbyło się na początku listopada 2013. Byłyśmy pierwszą organizacją w Piasecznie skupiającą aktywnie mieszkanki działające na rzecz lokalnej społeczności.
W tamtym czasie głównym celem organizacji było szeroko pojęte wsparcie kobiet:
– od przyjaznych rozmów w gronie kobiet z podobnymi problemami i bezpłatnych spotkań z psychologiem,
– przez wsparcie start-upów otwieranych przez kobiety lub realizacji ich pomysłów w formie oddania do dyspozycji takiej kobiety naszych zasobów i zróżnicowanych kompetencji członkiń stowarzyszenia,
– po wspieranie lokalnych biznesów kobiet poprzez organizację networkingu, profesjonalnych szkoleń, kameralnych warsztatów i konferencji.
Zależało nam na tym, aby z pasywnej biorczyni stała się aktywną liderą.
W okresie 2013-2016 zorganizowałyśmy:
– około 150 warsztatów i szkoleń dla kobiet
– 3 znaczące konferencje po kilkaset uczestniczek
– co najważniejsze przyczyniłyśmy się do powstania co najmniej kilkudziesięciu lokalnych przyjaźni, które trwają do dziś
Z czasem, obserwując rosnącą aktywność kobiet i ich chęć do tworzenia relacji z innymi mieszkankami oraz zdając sobie sprawę z tego, że Piaseczno jest w przeważającej mierze miastem napływowym, uznałyśmy, że warto… wyciągnąć rodziny z domu i dać im przestrzeń również na spędzanie wolnego czasu w Piasecznie oraz poznawanie go w terenie.
Dostrzegłyśmy również braki w Piasecznie w zakresie oferty dla ambitnej młodzieży pragnącej rozwijać swoje pasje i umiejętności zawodowe.
W tym czasie 2015/2016-2018 dodatkowo zorganizowałyśmy:
– 6 masowych eventów na zlecenie Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno
– 6 kursów rozwojowych dla Młodzieży pozwalających młodym uczestnikom zajęć wczuć się w zawód, który chcieliby wykonywać w przyszłości.
Przez ostatnie lata uznałyśmy, że największą potrzebą lokalnie, w Piasecznie, jest zaniedbywanie czasu razem w rodzinie, które przekłada się nie tylko na problemy dzieci i młodzieży, ale również nieszczęście kobiet. Postanowiłyśmy więc jeszcze mocniej skupić się na wyciągnięciu rodzin z domów i zaczęłyśmy organizować terenowe gry edukacyjne, z wciągającymi scenariuszami, tak dla dzieci jak i rodziców.
Rodziny wyszły z domu, odłożyły telefony i ciekawie spędziły ze sobą dwie godziny. Nie miałyśmy wątpliwości, że to czas, aby wyznaczyć nowy kierunek działań. Aktualnie piszemy dedykowane interaktywne gry terenowe i organizujemy je w przestrzeniach miejskich, domowych i komercyjnych.
Tworzymy przestrzeń dla rodzin, aby w ciekawy sposób spędzali czas, a przy okazji zabawy, zdobywali nowe wspólne doświadczenia.
Teraz w erze Covid nasze edukacyjne gry terenowe, okazały się doskonałym sposobem na spędzeni wolnego czasu rodzinnie w sposób pożyteczny i bezpieczny. To jedyny nietransmisyjny sposób spędzenia wolnego czasu razem aktualnie (różne rodziny nie mają ze sobą kontaktu).
Jesteśmy dumne, że możemy przywrócić trochę normalności do wirtualnego świata Covid.

Było extra! Córka zachwycona! A złowione eko-skarby cudne. Tylko następnym razem więcej zagadek poprosimy, bo podsumowaniem był tekst: "czemu tak krótko?"

Super przygotowane, sympatyczni organizatorzy. Świetna zabawa dla całej rodziny - dziękujemy

Było fantastycznie, inspirująco, smacznie, jak zawsze na Śniadaniach z Polkami!

Uczestniczyłam w konferencji. Świetna atmosfera, ciekawe tematy, inspirujące historie.  I czekam na kolejne konferencje.

Drogie Polki przedstawiony harmonogram konferencji to bardzo fajna inicjatywa Brawo!

Fajnie było spotkać NOWE i STARE Polki, a cytując Paulinę "Już nie nowe. Raz wchodzisz i jesteś stara:)".

Ania
Joanna
Dream Home
Magdalena
Basia
Marta

Our Company in Numbers

These are some stats you may find interesting.
Need more? Contact Us

DEVELOPING 80%
STRATEGY 60%
RESEARCH & DEVELOPMENT 90%